Drodzy Rodzice!

Mijający rok przedszkolny 2019/2020 był dla nas wszystkich czasem nowych wyzwań.
Nieoczekiwanie przyszło nam wszystkim żyć i pracować w nowej rzeczywistości – epidemii koronawirusa. Musieliśmy w kilka dni opracować plan działania i funkcjonowania przedszkola. To zadanie okazało się nadzwyczaj trudne dla nas, oraz wymagające od Państwa zrozumienia, wsparcia i poświęcenia. Dzięki takiej postawie możemy powoli wracać do pracy sprzed epidemii, choć jest to niełatwe i zobowiązuje nas do stosowania obostrzeń z 6 maja, które nadal obowiązują.

Składamy serdeczne podziękowania i wyrazy uznania dla Rodziców i Opiekunów za ogromne zaangażowanie w pomoc i okazane zaufanie w tych trudnych warunkach.

Bardzo dziękujemy za słowa otuchy i wsparcia, a także za zdjęcia nadsyłane do „Słonecznej Poczty”. Z radością oglądaliśmy efekty pracy dzieci i Państwa zaangażowanie. Było to ogromnym wsparciem oraz dawało motywację do działania w tej nowej dla nas wszystkich formie nauczania.

W związku z tym, że przedszkole funkcjonuje w wakacje bez przerwy wakacyjnej, pamiątkowe dyplomiki przekażemy przedszkolaczkom w dniu 31 sierpnia 2020, natomiast nieobecnym dzieciom we wrześniu.

Życzymy zdrowych i bezpiecznych wakacji !